26 oktober 2021

Eetpunt Huiskamer Beek en Donk

Eet je gezellig mee in de Huiskamer van Beek en Donk?

Sinds begin september 2021 is het eetpunt, wat eerder gevestigd was in het Dorus van de Elsenhof, geopend in de huiskamer van het ontmoetingscentrum in Beek en Donk. Hier verzorgen vrijwillige gastvrouwen warme maaltijden voor inwoners die niet meer zelfstandig kunnen koken of het gewoon gezellig vinden om met anderen samen te eten. Sociaal contact is het belangrijkste doel van het eetpunt.
Het eetpunt in de huiskamer van Beek en Donk is geopend van maandag t/m vrijdag vanaf 11.30u, om 12.00u worden de maaltijden geserveerd. De maaltijden worden geleverd door De Maaltijdservice uit Venray en er is een ruime keuze voor alle gasten. De huidige gasten en gastvrouwen heten je van harte welkom om aan te sluiten!

Wilt u meer informatie over het eetpunt, de kosten, de kortingsregeling van de gemeente Laarbeek of wilt u zich aanmelden als gast? Neem dan contact op met dorpsondersteuner Suzan de Koning via suzan.dekoning@levgroep.nl of 06 19502192.