14 juli 2022

Fotopuzzel wandeltocht 3 juli

65 deelnemers voor Fotopuzzelwandeltocht Seniorenvereniging Beek en Donk

Op zondagmiddag 3 juli organiseerde de Seniorenvereniging Beek en Donk weer een fotowandelpuzzeltocht met begin- en eindpunt bij De Dorpstuin.

Wat werd het een leuke middag voor iedereen. 65 Personen genoten van het mooie weer, een leuke tocht en een gezellige sfeer in De Dorpstuin. De genummerde foto’s moesten in de goede volgorde genoteerd worden, maar ook de oplossing van een kleine rebus hoorde erbij. Heerlijke discussies waren er achteraf, over waar sommige foto’s dan wel gemaakt waren. Dat de volgorde zeker klopte, blijkt uit een groot aantal goede uitslagformulieren. Er was een loting nodig om de prijswinnaars aan te wijzen en zij hebben inmiddels bericht gekregen.

Route fotopuzzelwandeltocht 3 juli

Oplossingsformulier foto’s 3 juli

Foto’s 3 juli verkeerde volgorde met nrs