16 jubilarissen kregen op Goede Vrijdag onverwacht bezoek

Op goede vrijdag 10 april werden 16 jubilarissen, op gepaste afstand, bezocht door secretaris Francien Vereijken en interim-voorzitter Mariëtte Frijters. Zij kregen allen een mooi bloemstuk in paassfeer en de oorkonde, die hoort bij 25 jaar lidmaatschap van Seniorenvereniging KBO Beek en Donk, overhandigd. Iedereen was blij verrast en nam het dankbaar in ontvangst.

Oorspronkelijk stond 16 april gepland waarop de jubilarissen in het zonnetje gezet zouden worden. Maar omdat dit natuurlijk niet door kon gaan, is voor deze oplossing gekozen. Dat werd door iedereen zeer gewaardeerd! De lijst met namen van de jubilarissen vindt u hieronder. 

 

Jubilarissen: 

Dhr. A.M. v.d. Aa,

Dhr. J. Biemans,

Mevr. J. v.d. Boom-v.Genugten,

Mevr. Brouwers-Vogels

Mevr. M.W.J. van Bussel-Tak,

Dhr. S. C. Huijbregts,

Mevr. A. A. Jacobs-Slegers,

Dhr. Th. J. Lammers en mevr. M. Lammers-Thijssens,

Mevr. B. M. Looijen-v.Riel,

Mevr. E. Meulendijks-Ceelen,

Dhr. T. van Oss en mevr. E. B. van Oss-Biesels,

Mevr. C. B. v.d. Putten-Kelderman,

Mevr. P. C. A. Slaats-Rooijakkers,

Dhr. M. van Vlerken.