KBO Beek en Donk op excursie met maaltijdverstrekker Zuidzorg.

Donderdag 4 april om 9.15 uur stond een groep van 20 Beek en Donkse senioren klaar voor een bezoek aan Culivers in Eindhoven. Wij hadden hiervoor een uitnodiging ontvangen van maaltijdverstrekker Zuidzorg uit Venray, die een samenwerkingsverband heeft met de Sligro Foodgroup, waarvan Culivers deel uitmaakt. We werden gastvrij met een kopje koffie en iets lekkers ontvangen door Stefan Mols, manager van Zuidzorg Venray. Als eerste vond een presentatie plaats van de Sligro Foudgroup, geleid door Pascal Stappers, vestigingsdirecteur van Culivers. In het kort werd verteld dat bij Culivers circa 1500 medewerkers werken in diverse disciplines. Koks, laboranten, administratieve krachten, commerciële en logistieke medewerkers. Na de presentatie werden we in steriele pakken gehesen met dito mutsjes. Dit gaf natuurlijk de nodige hilariteit, sommige mannen herkenden hun eigen vrouw niet meer. Na opsplitsing in 2 groepen van 10 kon de daadwerkelijke rondleiding beginnen. Via een borstelband die de schoenen schoonborstelde en een desinfecterende gel gingen we de productie in. Duidelijk was dat hygiëne een van de hoofdzaken is. Soms was het koud op de koel en vries afdelingen. De rondleiders vertelden trots over “hun” bedrijf. In Eindhoven werken circa 1200 medewerkers in verschillende ploegen. Wat een bedrijf. Op jaarbasis worden er 458.000 kilo aardappels verwerkt, duizenden kilo’s rijst, bami, macaroni en spaghetti. Elke dag worden er circa 5000 maaltijden in meer dan 75 verschillende menu’s samengesteld voor de diverse senioren die hun maaltijd van een maaltijdverstrekker betrekken, maar Culivers werkt ook voor cateringbedrijven, bedrijfskantines en ziekenhuizen. Voor diverse sterren restaurants worden op recept { wat het geheim is } van de betreffende kok vooral sauzen gemaakt. Dan volgt het logistieke proces, het uitventen van de diverse maaltijden. Voor Beek en Donk is dat dus Zuidzorg, die met behulp van vele vrijwilligers niet alleen in Beek en Donk maar in de gehele regio de maaltijdverstrekking verzorgt. Aan het eind van de rondleiding werden we getrakteerd op een lekker buffet. Al met al een prachtige excursie waar wij met veel genoegen op terug kijken.