13 november 2023

Uitslagen rikken

Monsterscore bij vierde ronde seniorenrikcompetitie

Beek en Donk- In de vierde ronde van de seniorenrikcompetie behaalde Paul de Hoon met 460 punten een ongekend hoge score. Maar liefst bij 26 van de 32 gespeelde spellen behaalde Paul een positieve score met hierdoor deze uitzonderlijke score.

Totaal werden er 286 spellen gespeeld aan negen tafels. Dertien keer is er misère gespeeld waarvan vijf spellen eindigden in down. Bij een rik met partner eindigde het spel 21 keer down. Tien keer werd er solo gerikt, rikken vanaf 8 slagen zonder partner. Hiervan eindigde het spel acht keer positief. Paul de Hoon behaalde deze ronde veruit de hoogste score en klom daardoor naar de tweede plaats in het klassement met 480 punten. Martien Meijer eindigde in de vierde ronde met 255 punten op de tweede plaats en Betsie Leenders werd met 215 punten derde. Omdat Thea van der Kolk vierde werd met 200 punten steeg ze hierdoor naar de eerste plaats in het klassement met  530 punten. Antoon Nooijen is gedaald naar plaats drie met 365 punten.

De vijfde ronde wordt gespeeld op donderdagmiddag 14 december aanvang 2 uur in het ontmoetingscentrum

 

zz Uitslag en tussenstand 4e ronde