30 mei 2024

Met de tijd mee op 29 juni

Een superleuk idee voor de Beek en Donkse 50+’er: ‘Met de tijd mee’!

 

‘We hebben een superleuk idee… Ouderen zitten vaak te klagen over de jeugd van tegenwoordig, maar ze zijn natuurlijk zelf ook ooit jong geweest. Het lijkt ons superleuk om te laten zien dat jongeren ook heel gezellig kunnen zijn. Daarom willen we samen met de Seniorenvereniging Beek en Donk een Disco-/Dansavond organiseren voor de 50+’ers van Beek en Donk.’ Thomas, Elma, Jeroen, Brian, Tommie e.a., de LEVgroep (Miranda en Bram) en Seniorenvereniging Beek en Donk (Peter en Mariëtte) zijn hiermee enthousiast aan de slag gegaan.

Zo is het idee geboren van de feestavond ‘Met de tijd mee’ met muziek uit de jaren 60, 70 en 80 die op zaterdag 29 juni van 19.30 tot 22.00 uur gaat plaatsvinden in het Ontmoetingscentrum. De zaal is open vanaf 19.00 uur.

De tickets à € 5,00, inclusief een consumptie, zijn verkrijgbaar bij de inloop van Seniorenvereniging Beek en Donk in de Waterpoort, ingang Rubenslaan, op dinsdag 11 juni van 10.00 uur tot 11.30 uur. De koffie staat dan voor u klaar. Dit geldt voor alle 50+’ers van Beek en Donk, dus ook als u geen lid bent. Van 17 t/m 21 juni zijn de tickets verkrijgbaar bij het Ontmoetingscentrum tussen 13.00 en 15.00 uur.

Voor een hapje wordt gezorgd. En dansen is toegestaan! Als u zich wilt uitdossen in kleding uit die jaren: doe dat vooral want dat verhoogt de feestvreugde. Ook kunt u maximaal vijf muzieknummers uit de jaren 60, 70 en 80 die u graag gedraaid wilt hebben, opgeven vóór 10 juni bij de dj van die avond via email: djaytommix@gmail.com of telefoon: 06 33045456.

Mocht u wat oude spulletjes hebben om de zaal mee op te leuken en de sfeer van die jaren te creëren, dan zou dat fijn zijn. Dat kan ter decoratie (met bijvoorbeeld elpees, voorwerpen uit die tijd) maar ook om te gebruiken, bijvoorbeeld (oranje) bakjes en schaaltjes. Als u iets dergelijks beschikbaar wilt stellen, kunt u dat afgeven bij het Ontmoetingscentrum op woensdagmiddag 26 of vrijdagmiddag 28 juni. Wel graag een sticker met uw naam erop als u het weer terug wilt hebben. Graag tot 29 juni: feest door jong voor oud, maar samen is het goud! Meer info? Bel Bram: 06-34164880.

(foto bij deze reportage gemaakt door Martin Prick)